Anasayfa İletişim
 
-Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Başhemşireliği tarafından kurumumuza yeni atanan hemşireler ve diğer sağlık çalışanları için genel oryantasyon eğitimi düzenlenmiştir (25-26.12.2012)

Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Başhemşireliği tarafından kurumumuza yeni atanan personeller için genel oryantasyon eğitimi düzenlenmiştir. Bu program ile kuruma uyum sürecinin hızlandırılması amaçlanmaktadır. Oryantasyon programının ilk gününde Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Ekber ŞAHİN, Başmüdür Rahmiye GÜLTEKİN, Başhemşire Ergül KOÇAK ve diğer hastane yöneticilerinin katılımıyla program açılışı yapılmıştır. Oryantasyon programı çerçevesinde; Kalite Eğitim Birimi Sorumlusu Yasemin ŞENGÜL "Hastane Tanıtımı ve Hastanede Uyulması Gereken Kurallar", Başhemşire Ergül KOÇAK "Hemşirelik Hizmetleri İşleyişi ve Hasta Memnuniyeti", Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. M. Gökhan GÖZEL "Çalışan Güvenliği Uygulamaları ve Standart Önlemler", Bilgi işlem Sorumlusu Osman KATI "Kalite Otomasyon Kullanımı", Bilgi İşlem Personeli Fatih SANDIK "Hastane Otomasyonu", Başhemşire Yrd. Deniz KOÇ "Hemşirelik Hizmetleri Hasta Güvenliği Uygulamaları, Kayıt ve Formlar ", Personel Daire Başkanı Vedat COŞKUN "Özlük Hakları", Sosyal Hizmet Uzmanı Feride ÇAĞLAR "Sosyal Hizmetler ve Sosyal Hizmetler Uygulamaları", Enfeksiyonları Kontrol Hemşiresi Şermin İNAL tarafından "El Hijyeni ve Atık Yönetimi" konularında eğitimler verilmiştir.
Eğitim sonrası, göreve yeni başlayan sağlık çalışanları oryantasyon eğitiminden memnun kaldıklarını, kuruma uyum sürecinde kendilerine katkı sağlayacağını ifade ederek, Hastane Yönetimine katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
 
TÜM HABER ve ETKİNLİKLER
  Tasarım ve Kodlama:C.Ü.Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem