Anasayfa İletişim
 
Hastanemiz idari personeline yönelik “Personel Gelişim Eğitimi” verildi.

 Sürekli Eğitim Merkezi (CÜSEM) tarafından hastanemiz idari personeline yönelik “Personel Gelişim Eğitimi” düzenlendi.

Merkezi Amfi’de düzenlenen eğitime Hastane Başhekimi Prof. Dr. Ferhan Candan, CÜSEM Müdürü Doç. Dr. Bektaş Tepe, Başhekim Yardımcısı  Doç. Dr. Ekber Şahin, Hastane Başmüdürü Rahmiye Gültekin ile hastane idari personeli katıldı.

Eğitim öncesinde konuşan Başhekim Prof. Dr. Ferhan Candan “Hizmet içi eğitime her alanda önem veriyoruz. Sağlık hizmeti sadece doktor-hasta arasında geçiyor gibi görünmesine rağmen, aslında en önemlisi doktor, hemşire , yardımcı sağlık personeli ve sekreterya gurubundaki büro elemanlarımız en önemli aktörlerdir. Hastalar sizden aldıkları ilk intiba ile yarı yarıya tedavi olmuş gibi değerlendirilebilir. Hastanemiz ne kadar güçlü olursa, ne kadar ulusal bazda kendini ispat ederse bu hepimiz için önemli olacaktır. Eğitimde emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Hastane Başmüdürü Rahmiye Gültekin ise hastane çalışanlarının hata paylarının oldukça düşük olduğunu vurgulayarak tüm çalışanlarla gurur duyduklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Kariyer Okulları Sivas Şubesi Kurucu Müdürü Mehmet Erdem Tokuş, “Kendini Tanıma, Öfke Kontrolü, Yazışma Teknikleri, Problem Çözme, Toplantı ve Zaman Yönetimi, Doküman Yönetimi-Bilgi Güvenliği” gibi konularda personele eğitim verdi.
TÜM HABER ve ETKİNLİKLER
  Tasarım ve Kodlama:C.Ü.Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem