Anasayfa İletişim
 
- 08 Mart Dünya Kadınlar Günü

Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi personeli 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü doyasıya eğlenerek kutladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başmüdürlük ve Halkla İlişkiler Birimi organizesiyle mesai bitiminde bayan personellerin katılımıyla kutlandı. Katılımın yoğun olduğu organizasyonda hastane Başhekimi Prof Dr. Gökhan Köylüoğlu, Hastane Başmüdürü Rahmiye Gültekin, Başhemşire İlknur Vergi ve çeşitli birimlerde görevli idareciler, doktor ve hastane personeli katıldı.

Hastane başhekimi Prof. Dr. Gökhan Köylüoğlu hastane çalışanlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü organize edenlere teşekkür ederek, tüm bayan personelin kadınlar gününü kutladı.

Hastane Başmüdürü Rahmiye Gültekin, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak, “Genellikle bu günde kadına şiddet konuları işlenir fakat biz farklı bir yaklaşımla kadın olmamızın güzelliğini yaşayalım  istedik  umarım eğlenirsiniz.” dedi.

Cumhuriyet Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Teknolojisi Bilim Dalı  öğrencileri Ahmet Açıl ve Osman Şar seslendirdikleri şarkılarla geceye renk kattı. Anlamlı gün nedeni ile düzenlenen etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getiren çalışanlar, organizasyonu gerçekleştiren idarecilere teşekkür ederek, “Bu tür organizasyonlar hepimizin bir araya gelmesine vesile olmuştur. Umarız tüm hastane çalışanlarının katılacağı bu tür organizasyonlar sürekli yapılır.” diye konuştular.
TÜM HABER ve ETKİNLİKLER
  Tasarım ve Kodlama:C.Ü.Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem