Anasayfa İletişim
 
- 5-11 Haziran Çevre Haftası
Çevre Haftası etkinlikleri çerçevesinde Sivas Belediyesi Özbelsan Temizlik İşleri yöneticileri hastanemiz Kurum Ev İdaresi yöneticilerine iadeyi ziyarette bulundu. Ziyarette çevre temizliği konusunda ortaklaşa işler yapılması ve iki kurumun birbirine destek olması kararlaştırıldı.
 
5–11 Haziran Çevre Haftası nedeni ile Hastanemiz Kurum Ev İdaresi program düzenledi. Açılış konuşmasını yapan Hastane Müdür Yardımcısı Nevran Yalman, “Kurum ev idaresi olarak bu anlamlı günde mesajımız evsel ve tıbbi atıkların düzenli şekilde toplanması ve ayrılmasını sağlamaktır. Bu anlamda buna dikkatli bir şekilde özen gösteren servislerimize bu günü ölümsüzleştirmek adına açmış olduğumuz bahçeye o servis adına gül dikilecek. Bu düzenlemenin kontrolleri yine hastane kurum ev idaresi tarafından yapılacaktır. Hastane yönetimimize 5–11 Haziran Çevre Haftası olması nedeniyle tüm Destek Personellerine (Temizlik İşleri, Çamaşırhane, Alt Yapı, Mutfak) bu günü armağan edelim teklifinde bulunduk ve hastane yönetimi tarafından kabul edildi. Bundan sonraki yıllar 11 Haziran Destek personellerinin kutlayacağı bir gün oldu. Bu günü size armağan ettikleri için hastane yönetimine teşekkür ediyorum. Ayrıca bahçeye dikilen çiçekleri hediye eden Ortaş Çiçekçiliğe, Atık deposu çevre düzenlemesi için çalışma başlatacak olan Özbelsan A.Ş Genel Müdürü Süleyman Sarıyıldız, Temizlik İşleri Müdürü Kadir Çetinkaya, İş Güvenliği Sorumlu Mühendisi Gökhan Savcı’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Hastanemiz Başhekimi Prof. Dr. Gökhan Köylüoğlu,  destek personellerinin önemine değinerek “Zaman değişiyor ve teknoloji çok hızlı ilerliyor. Bu hızlı değişimleri hastane yöneticisi olarak bizler de yakından takip ediyoruz. Hizmet içi eğitimlerimizi artırarak daha kaliteli hizmet vermek için gayret gösteriyoruz. Bugün münasebeti ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Program destek personelleri için düzenlenen kokteylle son buldu.
TÜM HABER ve ETKİNLİKLER
  Tasarım ve Kodlama:C.Ü.Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem