Anasayfa İletişim
 
SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ÜNİVERSİTEMİZ HASTANESİNE 91 PUAN

 Her yıl Sağlık Bakanlığı tarafından hizmet kalitesi konusunda denetlenen üniversiteler arasında Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı Merkezi Değerlendirme Ekibi tarafından yüksek puanla ödüllendirildi.

Yönetim hizmetleri, klinik, poliklinik, yoğun bakım, biyokimya ve tesis güvenliğini hizmet kalite standartları açısından inceleyen ekip, Hastanemize 100 üzerinden 91 puan verdi. Geçen yıl 82 puan alarak üniversite hastaneleri arasında en üst sıralarda yer alan Hastanemiz, bu yıl da kalite standartları konusunda kendisini sürekli geliştirdiğini kanıtladı. Hastane yönetimi önümüzdeki yıl, bu puanı daha da artırarak sıralamada ilk 5’ de yer almayı hedeflediğini ifade etti.
Başhekim Prof. Dr. Gökçe alınan bu başarının Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi çalışanlarına ait olduğunu vurgulayarak, bu puanın alınmasında katkısı olan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederek,  desteklerinin devamını beklediğini sözlerine ekledi.

 


TÜM HABER ve ETKİNLİKLER
  Tasarım ve Kodlama:C.Ü.Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem