Anasayfa İletişim
 
Üniversitemiz Tıp Fakültesi tarafından Sivas Otoloji Günleri Toplantısı düzenlendi.

Tıp Fakültesi Prof. Dr. Muvaffak Akman Ek Derslik Binası’nda gerçekleşen programa, Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Okay Bulut, dekan yardımcıları, başhekim yardımcıları, öğretim üyeleri ile öğrenciler katıldı. 

Programın açılışında konuşan Rektör Prof. Dr. Kocacık, Tıp Fakültesinin üniversitemizin en köklü ve gelişmiş fakültelerinden biri olduğunu söyleyerek, Dekan Prof. Dr. Bulut'a, Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. E. Elif Altuntaş’a, ekibine ve emeği geçenlere teşekkür etti. 

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Anabilim dalı başkanı Doç.Dr.Elif ALTUNTAŞ  bölüm olarak ilk kez toplantı yaptıklarını belirterek, programın faydalı geçmesini temenni etti. 

Toplantı Koordinatörü Prof. Dr. Nazım Korkut’un konuşmasının ardından Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Armağan İncesulu, "Yenidoğandan Ergenliğe: Çocukluk Dönemi İşitme Kayıpları" konusunda konferans verdi.

Program, üniversitemiz Tıp Fakültesi öğretim elemanları ve farklı üniversitelerden gelen öğretim elemanlarının yaptıkları sunumlarla devam etti. 

Mükemmel bir organizasyonla geçen toplantı sonrası 11 Nisan ise sosyal program ile geçti. Konuklar kentin Türkiye tarihi ve öncesi ile ilgili yerlerini gezme ve tanıma olanağı buldular. Ve tabii ki yöresel lezzzetleri de tatma fırsatı buldular.

Toplantıyı büyük bir başarı ile düzenleyen tüm KBB Kliniği ile Üniversite yetkililerine ve konuk olan meslektaşlarımıza, tabii destekleri için Abbott firmasına teşekkürlerimizi iletiriz...TÜM HABER ve ETKİNLİKLER
  Tasarım ve Kodlama:C.Ü.Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem