Anasayfa İletişim
 
BÖBREK NAKLİ OLAN TUTAŞ'IN SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR

 

Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde ilk kez uygulanan ‘Böbrek Nakli’ operasyonunda nakil işlemi gerçekleşen 52 yaşındaki Mehmet Tutaş’ın sağlık durumu her geçen gün iyiye gidiyor. 
 
Kısa zamanda taburcu olması beklenen hastayı bir kez daha ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sami Hizmetli ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Okay Bulut,  hasta Tutaş ve ailesiyle sohbet ederek,  geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
 
Başhekim Prof. Dr. Gökhan Gökçe, Beşhekim Yardımcısı Prof. Dr. Kenan Kaygusuz, Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Bilim Dalı Başkanı ve Organ Nakli Ünitesi Böbrek Nakli Birimi Koordinatörü Prof. Dr. Mansur Kayataş,  ameliyatı başarıyla gerçekleştiren Prof. Dr. Mustafa Turan, Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Birkan Öztürk, Doç. Dr. Atilla Kurt’un da bulunduğu ziyarette hasta Tutaş ve ailesi,  Üniversitemiz Rektörlük ve Hastane yönetimi ile ameliyatta görevli doktorlara şükranlarını ifade ederek teşekkür etti. Doktorlar başta olmak üzere sağlık çalışanlarının kendisiyle yakından ilgilendiğini ve hastanede hiçbir sorunla karşılaşmadığını dile getiren Tutaş, böbrek nakli bekleyen hastalara da dua ettiğini belirterek,  tüm hastalara şifalar diledi. 
TÜM HABER ve ETKİNLİKLER
  Tasarım ve Kodlama:C.Ü.Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem