Anasayfa İletişim
 
Sivas Valisi Davut Gül, hastanemizde tedavi gören Âşık Veysel’in Oğlu Ahmet Şatıroğlu’nu Ziyaret Etti.
Sivas Valisi Davut Gül, ünlü halk ozanı Âşık Veysel Şatıroğlu’nun oğlu Ahmet Şatıroğlu’nu tedavi gördüğü Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde ziyaret etti.

Kısa süre önce geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalında yatan Şatıroğlu’nun sağlık durumu hakkında bilgi alan Vali Davut Gül, hastaya ve yakınlarına geçmiş olsun dileğinde bulundu. Şatıroğlu’nun biran önce sağlığına kavuşmasını arzuladığını ifade eden Gül, “Hastamızın genel durumu iyi. İnşallah kısa sürede taburcu olur. Doktorlarımız ünlü ozanımızın oğlu ile yakından ilgileniyor ve gerekli tedavisi başarı ile devam ediyor. Hastamıza geçmiş olsun dileğinde bulunuyor, acil şifalar diliyorum.” dedi.

Sivas Valisi Davut Gül daha sonra Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde tedavi gören diğer hastaları da ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.  

Vali Davut Gül’e ziyareti esnasında Hastane Başhekim Yardımcısı Doç.Dr. Zekeriya ÖZTEMUR, Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.Dr. Ö.Tamer DOĞAN, Hastane Müdür Yardımcısı Adem Yaşin eşlik etti


TÜM HABER ve ETKİNLİKLER
  Tasarım ve Kodlama:C.Ü.Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem