Anasayfa İletişim
 
Başhekimimiz Tarafından Kalite Birimine Teşekkür Belgesi Verildi

Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından 2 Şubat 2017 tarihinde gerçekleştirilen değerlendirmede Hastanemizin 94,5 puan alması nedeniyle Başhekimimiz Prof. Dr. Ahmet Yılmaz tarafından Kaliteden Sorumlu Başhekim Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Gökhan Arslan’a ve Kalite Direktörü Şule Aydın’a, Kalite Birimi Doküman Sorumlusu Mustafa Kayacık’a teşekkür belgesi verildi.  

      Törende Başhekim Yardımcımız   Yrd. Doç. Dr. Gökhan ArslanKalite standartlarını yerine getirmek için büyük  emek sarf edildiğini, hastanenin kalite başarısının ekip çalışmasıyla elde edildiğini ve yapılan değerlendirmeler neticesinde Hastanemizin örnek teşkil edecek şekilde büyük bir başarı örneği göstererek 100 tam puan üzerinden 94,5 puan aldığını, bunun hastanemiz adına gurur verici olduğunu  belirterek tüm emeği geçenlere  teşekkür etti. 

       Başhekimimiz Prof. Dr. Ahmet Yılmaz ise; Kalitenin tesadüf olmadığını, bilinçli ve uzun soluklu bir çalışmanın ürünü olduğunu belirtti. Hastanemizin 2014 yılında 82 puan, 2015 yılında 91 puan aldığını, son yapılan değerlendirmede ise 94,5 puan alarak yükselen bir ivme kazandığını, bu başarının örnek teşkil ettiğini belirterek, ortaya koydukları başarılı kalite çalışmalarından dolayı tüm akademik ve idari personele ve Kalite Birimi çalışanlarına teşekkür etti. 

      Başhekimimiz Prof. Dr. Ahmet Yılmaz’ın Başhekim Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Gökhan Arslan’a ve Kalite Direktörü Şule Aydın’a  teşekkür belgesi vermesiyle program sona erdi


TÜM HABER ve ETKİNLİKLER
  Tasarım ve Kodlama:C.Ü.Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem