Anasayfa İletişim
 
Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği (TOTBİD) ve Türk Ortopedi Eğitim Konseyi (TOTEK) Tarafından düzenlenen Temel Bilimler Araştırma Okulu Üniversitemiz Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı ev sahipliği yaptı.

Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği (TOTBİD) ve Türk Ortopedi Eğitim Konseyi (TOTEK) tarafından düzenlenen Temel Bilimler Araştırma Okulu 3-5 mart tarihleri arasında Üniversitemiz Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı ev sahipliğinde yapıldı. Türkiyenin çeşitli üniversitelerinden gelen 50 Öğretim Üyesi ve 120 araştırma görevlisinin katılımıyla başarılı bir organizasyon gerçekleştirildi. Toplantı sırasında TOTBİD , TOTEK ve Türk Ortopedik Araştırma Konseyi (TOAK) Yönetim kurulu toplantıları da yapıldı.

 

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı’na 2 Mart 2017 tarihindeki değelendirmeler sonucu, TOTBİD ve TOTEK Yönetim Kurulları tarafından “TOTEK Akreditasyon Sertifikası” verilmesi kararlaştırıldı. Böylece Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Türkiye de bu belgeyi almaya hak kazanan 8. klinik olarak önemli bir başarıya imza attı.
TÜM HABER ve ETKİNLİKLER
  Tasarım ve Kodlama:C.Ü.Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem