Anasayfa İletişim
 
- Sivas Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 11. ve 12. Sınıf Hemşirelik ve Acil Tıp Teknisyenliği (ATT) bölümü öğrencilerinin staj dönemlerinde hastanemize uyum sürecini kolaylaştırmak amacıyla eğitim programı düzenlenmiştir (03.11.2010)
Eğitim çerçevesinde, Kalite Birimi Eğitim Sorumlusu Aysun DİNÇER “Hastane Tanıtımı ve Hastanede Uyulması Gereken Kurallar+Hasta ve Çalışan Güvenliği” , Başhemşire İlknur VERGİ “Hemşirelik Hizmetleri İşleyişi”, Kalite Birim Sorumlusu Şule AYDIN “İletişim”, Enfeksiyonları Kontrol Hemşiresi Gonca ARSLAN “Hastane Enfeksiyonları ve Kontrol Önlemleri”, İtfaiye ve Yangın Güvenliği Teknikeri Ümit ÇAVDAR, “Yangın Güvenliği ve Yangın Söndürme Teknikleri (Teorik+Pratik Uygulama) konularında bilgiler aktardı. Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri eğitim çalışmasına yoğun ilgi gösterdi.
Sivas Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Öğretmenleri “Hastanenizin düzenlemiş olduğu eğitim programı sayesinde öğrencilerimizin bireysel becerini geliştirme, mesleki yaşamlarına alışmada, tutum ve davranışlarında önemli rol oynayacağına inanıyoruz. Bu anlamlı eğitim programını düzenleyen hastane yönetimine teşekkür ederiz. ” dediler.

TÜM HABER ve ETKİNLİKLER
  Tasarım ve Kodlama:C.Ü.Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem