Anasayfa İletişim
 
- Sivas Askeri Hastanesi’nde görevli doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarına yönelik olarak “Temel ve İleri Yaşam Desteği” konulu konferans düzenlendi (03.11.2010)
Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde Tıp Fakültesi Dekanlığı organizasyonuyla Sivas Askeri Hastanesi’nde görevli doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarına yönelik olarak “Temel ve İleri Yaşam Desteği” konulu konferans düzenlendi.
 
C.Ü. Tıp Fakültesi Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı tarafından Dr. Hikmet Boran Konferans Salonu’nda düzenlenen konferansta açılış konuşmasını Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Caner MİMAROĞLU yaptı. Mimaroğlu Kardiyopulmoner Resüsitasyon tarihçesini sundu. C.Ü. Tıp Fakültesi Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kenan KAYGUSUZ (KPR) Kardiyopulmoner Resüsitasyon “Erişkinde Temel Yaşam Desteği ve İleri Yaşam Desteği”, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Cevdet DÜGER ise “Pediatrik Yaşam Desteği” konularında konuşmacı olarak yer aldı.
 
Konferansa Askeri Hastanesi Baştabip Vekili Tabip Albay Ali KURNAZ, doktor, hemşire ve sağlık çalışanları katıldı.
 
C.Ü. Tıp Fakültesi Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı’nın düzenlemiş olduğu konferansta Askeri Hastanesi doktor, hemşire ve sağlık personeli yoğun ilgi gösterdi.TÜM HABER ve ETKİNLİKLER
  Tasarım ve Kodlama:C.Ü.Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem