Anasayfa İletişim
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde hastanemizde tedavi gören çocuklarımıza kutlama programı düzenlendi.
Hastanede tedavileri devam eden çocuklarımıza hastane ortamında da bayram coşkusunu ve neşesini yaşatmak amacıyla kutlama programı yapıldı. Programa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet ÇİMEN, Hastanemiz Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Zekeriya ÖZTEMUR, Yrd. Doç. Dr. Gökhan ARSLAN, Hastanemiz İdari Yöneticisi Adem YAŞİN, İdari Yönetici Yardımcıları, Hemşirelik Hizmetleri Yöneticisi Gülseren KARABEY, Hemşirelik Hizmetleri Yönetici yardımcıları ve sağlık çalışanlarının katılımı ile çocuklarımız, hastane bahçesine çıkarak dileklerini yazdıkları uçan balonları gökyüzüne bıraktılar.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında hastanemiz Başhekim Vekili olarak Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Zekeriya ÖZTEMUR, 8 yaşındaki Pediatri Servisinde tedavi gören Muhammed Emin Özkan'a koltuğunu bıraktı. Başhekimlik makamında çocuklarımızın bayramı kutlanarak hediyeleri dağıtıldı. Program Pediatri Servisi oyun odasında çocuklarımızın pasta kesimi ve eğlencesiyle son buldu.
 Çocuk hastalar ve yakınları bu etkinlik nedeniyle hastane yönetimine teşekkür ettiler.
TÜM HABER ve ETKİNLİKLER
  Tasarım ve Kodlama:C.Ü.Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem