Anasayfa İletişim
 
- Meslekte 20.yılını dolduran hemşirelerimiz için plaket töreni düzenlendi (30.11.2010)

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Sosyal Komitesi tarafından organize edilen meslekte 20. yılını dolduran hemşirelerin "plaket töreni" Hastanemiz Dr. Hikmet BORAN Konferans Salonunda yapıldı.

Hastanemiz Sosyal Komitesi tarafından organize edilen programda meslekte 20. yılını dolduran hemşirelerin plaket törenine C.Ü. Rektörü Prof. Dr. İlyas DÖKMETAŞ, C.Ü. Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Gökhan KÖYLÜOĞLU, Hastane Başmüdürü Rahmiye GÜLTEKİN, C.Ü Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Yüksel SAYDANER, Başhemşire İlknur VERGİ ve hastane çalışanları katıldı.

Açılış konuşmasını yapan hastane başhemşiresi İlknur VERGİ; “20 yıl boyunca gece ve gündüz demeden kendisine ve ailesine ayırdığı zamandan feda ederek ömrünü mesleğine adayan tüm hemşirelerimizi kutluyorum. Bu etkinliği düzenleyen hastane sosyal komitesine teşekkür ediyorum.” dedi.

Hemşirelerimize plaketlerini takdim eden Rektörümüz Prof. Dr. İlyas DÖKMETAŞ, “ Biz elele vererek çalışıyoruz, hastalarımızın sorunlarını çözmek için çalışıyoruz . Çalışanlarımıza belirli günlerinde çiçek vermek, hizmetleri için günler düzenlemek onların motivasyonlarını etkilemektedir. Hastanemize emek veren katkı sağlayan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Sağlık, mutluluk ve başarı diliyorum. ” dedi. 
 

Hastanemiz Başhekimi Prof. Dr. Gökhan KÖYLÜOĞLU ise “Büyük özveri gösteren, hizmette 20 yılını geride bırakmış hemşirelerimizle bundan sonraki yıllarda da yine hastanemizde beraber çalışmayı arzu ediyoruz. Hizmetleri için teşekkür ediyorum.’’ diyerek bölümünde birlikte çalıştığı hemşireye plaket takdim etti.


Hastane Başmüdürümüz Rahmiye GÜLTEKİN, “Bazı hemşirelerimizin öz geçmişleri okunurken bazılarının C.Ü. mezunları olduğunu eğitimlerini de yine üniversitemizde tamamladıklarını öğrendik. Bu anlamda alt yapısını da oluşturarak personellerimizi yetiştiriyoruz. Bir C.Ü. personeli olarak bu bizi gururlandırıyor.” dedi. Meslekte 20 yılını doldurmuş hemşirelerimize yönelik olarak düzenlenen program onurlarına verilen yemekle son buldu.

 

C.Ü
Hastanesi Sosyal Komitesi
 

TÜM HABER ve ETKİNLİKLER
  Tasarım ve Kodlama:C.Ü.Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem