x
x

Sağlık Turizmi

Sağlık Turizmi

U

LUSLARARASI HASTA DEPARTMANI

       Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Uluslararası Hasta Departmanına hoşgeldiniz. Hastanemiz merkez binası 100.000 metrekarelik kapalı alan, 7 blok ve 14 kattan  oluşmaktadır. Onkoloji Merkezi ve Kalp Merkezi ile birlikte 113.585 metrekarelik alanda hizmet vermektedir. Sivas merkeze 30 km uzaklıkta bulunan sıcak çermikte 95 yataklı Fizik Tedavi Merkezimizde ortopedik ve pediatrik rehabilitasyon hastalarının ve kronik noninflomutuar romatizmal hastalarının takip ve tedavileri yapılmaktadır. Toplam hasta yatak kapasitesi 1064 ya yükseltilerek ülkemizin en büyük hastanelerinden biri haline getirilmiştir. İç Anadolu Bölgesinin kalbinde olan hastanemiz sadece Sivas’a değil bölgesel olarak da Tokat, Yozgat, Erzincan ve diğer komşu illerden gelen hastalara da hizmet vermektedir.

         Cumhuriyet Üniversitesi kampüs içerisinde ve hastane binasının karşısında 58 yatak kapasiteli Refakatçi Oteline sahiptir. Hastanede yatmakta olan hasta yakınlarının otel konforunda kalabilecekleri ve Türkiye’de ilklerden olan refakatçi oteli kesintisiz hizmet vermektedir.

         Kurulduğu günden bu yana evrensel tıbbi etik kurallarını ilke edinmiş, insan ve hasta haklarına saygılı ,sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi amaçlayan, çalışan memnuniyetini önemseyen bir yöntem anlayışı ile ülkemize ve bölgemize gururla hizmet etmektedir. Verdiğimiz kaliteli sağlık hizmetlerinin yanı sıra Tıp Fakültemizin bir uygulama alanı olması sebebiyle günümüze kadar binlerce pratisyen ve uzman hekim yetiştirilerek ülkemizin hizmetine sunulmuştur. Yetiştirdiği öğretim üyeleri ile dünya tıp literatüründeki değişiklikleri anında takip edebilmekte, yatarak tedavi gören ve ameliyat edilen hastalarını 7 gün 24 saat ilgili branş doktorlarıyla kesintisiz izlemekte ,bütün bu hizmetlerin yanı sıra yaptığı bilimsel çalışmalarla ülke ve dünya tıbbına da katkıda bulunmayı sürdürmektedir.

         Tüm alanlarda ,hasta güvenliği ve konforu  en yüksek önceliğimiz olarak tasarlanmış ve en yeni tıp teknolojisine sahiptir.Sağlık hizmetlerinde bu benzersiz yaklaşım,hastalarımıza en gelişmiş teşhis ve tedavi teknolojilerine erişim olanağı sağlar.Her hastaya şefkatli ,kaliteli sağlık hizmeti vermeyi taahhüt ettiğimizden emin olun,her gün en yüksek standartlarda sağlık hizmetleri, Profesörlerimiz,Uzmanlarımız ,seçkin hekimlerimiz , tercih edilen hemşirelerimiz ve teknisyenlerimiz,programlarımız ve tesislerimiz hakkında daha fazla bilgi toplamaya sizleri Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesine davet ediyoruz.